Özge Elif Yeşilyurt Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Özge Elif Yeşilyurt Fan Sitesi

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Özge Elif Yeşilyurt hakkında Ekşi Sözlük'ten bir bilgi...

YazarMesaj
dreamermina
Yöneticiler
Yöneticiler
dreamermina

Özge Elif Yeşilyurt hakkında Ekşi Sözlük'ten bir bilgi... Empty
MesajKonu: Özge Elif Yeşilyurt hakkında Ekşi Sözlük'ten bir bilgi...   Özge Elif Yeşilyurt hakkında Ekşi Sözlük'ten bir bilgi... Icon_minitimeSalı Ocak 18, 2011 12:42 am

"samanyolu tv de yayınlanan kollama adlı dizideki leyla karakterini canlandıran oyuncu.

oyunculukta ilk deneyimi olmasına karşın iyi döktürüyor. set içinde öyle tatlı öyle muzip halleri var ki karşı koymak imkansız bu kıza. öyle ki set çalışanları dahi kızcağızımızın ince sesiyle işi gücü bırakıp kolektif halde dalga geçebiliyor.

2006 beykent üniversitesi oyunculuk,
2007de istanbul üniversitesi devlet konservatuarı pantomim bölümünü,
2008de sosyoloji,
2010da da istanbul bilgi üniversitesi sahne ve performans bölümü, yalnız bu üniversite ve bölüm kıllandırdı beni hafiften belirtmek isterim.
akademik hayata bak sen! kızım bi' sakin ol.

bugun tanışma fırsatım oldu kendisiyle, kutsal bilgi kaynağında onun adı neden yok dedim ve kastırdım başlığı. bir de sabah erkenden gelmiş sete akşama kadar da ayrılmadı. az kapris yap, çalışanları bezdir hayattan, geç gel çekimlere değil mi, yok abi sabahın köründe damlamış gülücük saçıyor etrafa. bi' ara kolumu falan büktü silahımı aldı*, çok aktif durduramıyoruz efendim.
"

Özge Elif Yeşilyurt hakkında Ekşi Sözlük'ten bir bilgi... Adszpe

____
Bunu yazan kişiye çok teşekkür ediyoruz bizi Özge Yeşilyurt hakkında bilgilendirdiği için. (:

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Özge Elif Yeşilyurt'u Tanıyalım (Biyografi)
» Özge Elif Yeşilyurt için kliplerimiz
» Özge Elif Yeşilyurt Resim Çalışmaları
» Özge Elif Yeşilyurt'a İletmek İstediğiniz Mesajlar...
» Özge Elif Yeşilyurt Diğer -Tv Dışı- Resimler